Sunday, November 28, 2021

Shqiptaria, sandwich mes Evropës dhe Amerikës…

Nga Redi Shehu Vetëm në pak javë ndodhën dy zhvillime politike të rëndësishme tek...

Në Velipojë e Pashë Shtetin si Strucin në Rerë!

Nga Musa Kurtulaj Të merkuren në plazhin e Velipojës, Inspektoriati i Mbrojtjes se Territorit...

Rama përplaset me Bushatin në OPEN, ja fraza që “acaroi” kryeministrin (DEBATI)

Kryeminsitri Edi Rama është përplasur me analistin Andi Bushati teksa po diskutonin mbi situatën ekonomike në Shqipëri...

Pedagogu Hoti: Me çfarë të drejte dhûnohet për të dytën herë një fëmijë…

Nga Ardi Hoti “Çfarë nëne…” Numri një i Policisë së Shtetit...

Regjisori dhe shkrimtari Stefan Çapaliku reagon mbi te shkuaren dhe identitetin e Shkodres!

Meqë ra fjala te humbja e kujtesës, a mundet dikush me më thanë se si ka mundësi...

“Miqtë armiq në këto ditë çmendurie”

Nga Taulant Kopliku Jane te tmerrshem. Jane kaq te indoktrinuar saqe nuk po njoh...

Artisti ish-student i Ramës: Pse e çova në djall dhe dola kundër ish-mikut tim

Adrian Paci, ish-student dhe mik i kryeministrit Edi Rama doli publikisht kundër tij pas shembjes së Teatrit...

“Më vinte turp nga vetja”, gazetari rrëfen orët e makthit tek Teatri: Ik! Ik...

Gazetari i Fax News, Sokol Dema ka rrëfyer atë çfarë ka ndodhur mbrëmjen e 16 Majit dhe...

Latest article

Dy telegrame një nga Ismail Qemali dhe Luigj Gurakuqi…

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Nga Gjon Keka Me rastin e 28...

Neymar mbyll vitin?! Shikoni dëmtimin horror që pësoi gjatë ndeshjes (VIDEO)

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Kur menduan se PSG më në fund e kishte ekipin...

Cila Është Mosha E Duhur Kur Duhet Të Fillojë Kujdesi Për Zemrën…

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Sëmundjet e zemrës janë shkaktari kryesor i vdekjeve të parakohshme...