Tuesday, September 27, 2022

Ilir Alimehmeti: Pandemia përfundoi dhe ne nuk kemi teste në farmaci…

Mjeku Ilir Alimehmeti tha në një intervistë për Euronews Albania se pandemia përfundoi dhe nuk ka teste...

Tiranë/ Ndodh mrekullia, 52-vjeçarja bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë vogëlushen...

Mrekullitë ndodhin dhe këtë na i ka treguar më së miri 52-vjeçarja nga Prishtina e cila ka sjellë...

Çfarë ndodh me trupin po të hani 3 hurma Arabie çdo ditë…

Ju mbase nuk dini disa fakte për hurmat e Arabisë, përveç faktit se janë shumë të shijshme...

VIDEO/ Historia e mjekes shqiptare në Itali që i shpëtoi jetën të miturit nga...

Në studio e ‘Good Morning Albanias’, në Euronews Albania, është treguar historia e rrallë, ku mjekja shqiptare...

Shkoder/ Pagesat e paaftësisë dhe invaliditeti. Beqiri: “Që nga ky muaj pagesat pranë sporteleve...

Duke nisur nga ky fillim muaj pagesat e paaftesise dhe invaliditetit nuk do te merren me ne...

Telefoni celular po qorron fëmijët; Mjekët: Prindërit neglizhtë, nuk iu bëjnë kontrolle…

Problemet e shikimit tek fëmijët vijojnë të rriten ndjeshëm nga përdorimi i pajisjeve teknologjike. Mjekët okulistë thonë...

Ruzhdi Alijaj, e mbyll karrierën e tij të gjatë si infermier prej 40 vitesh...

I palodhur dhe i përkushtuar, Z.Ruzhdi Alijaj, e mbyll karrierën e tij të gjatë si infermier prej 40 vitesh në Shërbimin e...

Doktoreshë Nevila Luli (Tabaku) 30 vite vite në shërbim të pacientëve në spitalin e...

Doktoreshë Nevila Luli (Tabaku), drejton Shërbimin e Mjekësisë Interne dhe prej 7 vitesh mban titullin e presidentes...

“Shëndetësia falas”, shqiptarët shpenzuan një rekord prej mbi 100 milionë eurosh në spitalet private...

Ndonëse shëndetësia zyrtarisht është falas, shumë shqiptarë rezulton se preferojnë që të kurohen në spitalet private në...

Latest article

Zgjedhjet Lokale/ Berisha konfirmon emrin e parë për bashkitë, ai është Bardh Spahia në...

Bardh Spahia është emri i parë që partia demokratike e ka të zyrtarizuar për zgjedhjet e 2023-it....

Mbledhja në PS, Edona Bilali : Ja e vërteta e fjalës time me keshilltarët...

Sqarim lidhur me mbledhjen e jashtëzakonshme të thirrur dje me këshilltarët bashkiak të Partisë Socialiste në Shkodër:

PS mbledh Kryesinë, diskutime për kandidatët për zgjedhjet vendore…

Partia Socialiste do të mbledhë sot në orën 18.00 kryesinë. Në këtë mbledhje të parë, pas nisjes...