Tuesday, September 27, 2022

Njihuni me 4 pajisjet që e thithin energjinë elektrike…

Ekspertët kanë zbuluar mënyrën më të mirë për të përdorur pajisjet e kuzhinës pa paguar një pasuri për t’i përdorur ato.

Nxjerrja jashtë funksionit e sistemit TIMS, Aeroporti i Rinasit bën njoftimin e rëndësishëm për...

Aeroporti i Rinasit ka reaguar pas rënies së sistemit TIMS në Shqipëri. Në njoftimin...

Kjo pyetje shqetësoi çdo pasagjer: A e dini pse nuk ka parashuta në Avion?…

Nëse keni fluturuar ndonjëherë me një aeroplan, me siguri keni pyetur veten pse linjat ajrore nuk ofrojnë...

Shkencëtari pranon se “imazhi i teleskopit hapësinor” ishte në fakt fotoja e një fete...

Një shkencëtar i njohur francez postoi në profilin e tij në rrjetin social një foto, duke thënë...

Ford Model A, mjeti më i vjetër në Regjistrin e Mjeteve Historike Retro, që...

Ford Model A – 🤎 Mjeti më i vjetër në Regjistrin e Mjeteve Historike Retro, që ka...

Vodafone probleme me internetin 3G dhe 4G në të gjithë Shqipërinë, shkakton probleme te...

Shërbimi i internetit të Vodafone 3G dhe 4G prej mëngjesit të sotëm nuk po funksionon, ndërsa përdoruesit...

Hava Maloku, shqiptarja e vetme pjesë e rrjetit të famshëm social, LinkedIn…

Hava Maloku, e vetmja shiptare e punësuar në platformën e famshme digjitale LinkedIn në SHBA, me mbi...

Rikthehen në funksion 1118 shërbime elektronike në e-Albania…

E-Albania është rikthyer në funksionalitet. Kryeministria ka njoftuar ditën e sotme se janë rikthyer në funksion 1118...

Prezantohet pamja e parë e avionit turk pa pilot “Bayraktar Kızılelma”…

Kreu i kompanisë Baykar Teknoloji (Baykar Technology), Selçuk Bayraktar ka ndarë fotografinë e parë me pamjen e...

Instagram, filtra të rinj kontrolli te “përmbajtjet e ndjeshme”…

Vitin e kaluar, Instagram shtoi një mënyrë për përdoruesit që të filtronin disa lloje përmbajtjesh “të ndjeshme”...

Latest article

Mësohet kush do të jetë drejtuesi i ri politik për PS Shkodër…

Kryesia e Partisë Socialiste ka marrë disa vendime politike në funksion të fushatës së afërt elektorale.

Zgjedhjet Lokale/ Berisha konfirmon emrin e parë për bashkitë, ai është Bardh Spahia në...

Bardh Spahia është emri i parë që partia demokratike e ka të zyrtarizuar për zgjedhjet e 2023-it....

Mbledhja në PS, Edona Bilali : Ja e vërteta e fjalës time me keshilltarët...

Sqarim lidhur me mbledhjen e jashtëzakonshme të thirrur dje me këshilltarët bashkiak të Partisë Socialiste në Shkodër: