Tuesday, September 27, 2022

Mbledhja në PS, Edona Bilali : Ja e vërteta e fjalës time me keshilltarët...

Sqarim lidhur me mbledhjen e jashtëzakonshme të thirrur dje me këshilltarët bashkiak të Partisë Socialiste në Shkodër:

PS mbledh Kryesinë, diskutime për kandidatët për zgjedhjet vendore…

Partia Socialiste do të mbledhë sot në orën 18.00 kryesinë. Në këtë mbledhje të parë, pas nisjes...

Zyra e Brendshme në Britani përmbys marrëveshjen, azilkërkuesit shqiptarë nuk do të depërtohen direkt…

Home Office ka pranuar se nuk ka të drejtë të përshpejtojë dëbimin e azilkërkuesve shqiptarë pas mbërritjes...

Zgjedhjet vendore/ Meta: Opozita duhet të dalë me kandidatë të përbashkët…

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta deklaroi se është pro kandidatëve të përbashkët të opozitës në...

‘Keni rrezikuar bukën e gojës së mijëra familjeve, është e pafalshme’/ Ministrja Bilali ‘dush...

Fjala e Ministres (e plotë): Para se të nis fjalën dua të theksoj që...

kryeministri Rama-të rinjve: Me 30 mijë paund bëni ekonomi në Kukës, mos ikni në...

Kryeministri Edi Rama, ka komentuar sërish largimin e emigrantëve të cilët japin para për te shkuar në...

VIDEO/ 6 kandidatët për kreun e FRPD prezantuan në Shkodër platformat e tyre…

Alesia Balliu, Arnold Kariqi, Artion Bajramaj, Barbara Doda, Besart Xhaferi dhe Mariglen Doçi, 6 kandidatët për kreun...

Kryebashkiaku Spahia uron fitoren e së djathtës në Itali…

Fitore historike e koalicionit të djathtë në Itali. Urimet më të mira për Georgia Meloni, Silvio Berlusconi,...

Britania do të lehtësojë rregullat e emigracionit, shkak mungesa e fuqisë punëtore…

ANGLI-  Rregullat e emigracionit janë vendosur të lehtësohen si pjesë e misionit të Liz Truss për të...

Ministrja Bilali mban premtimin e dhënë për Shkodrën gjatë fushatës së vitit 2021…

Mbështetje ndaj Bashkisë Shkodër për ndërtimin e një qendre rinore në zhvillimin e sipërmarrjes dhe inovacionit për...

Latest article

Mësohet kush do të jetë drejtuesi i ri politik për PS Shkodër…

Kryesia e Partisë Socialiste ka marrë disa vendime politike në funksion të fushatës së afërt elektorale.

Zgjedhjet Lokale/ Berisha konfirmon emrin e parë për bashkitë, ai është Bardh Spahia në...

Bardh Spahia është emri i parë që partia demokratike e ka të zyrtarizuar për zgjedhjet e 2023-it....

Mbledhja në PS, Edona Bilali : Ja e vërteta e fjalës time me keshilltarët...

Sqarim lidhur me mbledhjen e jashtëzakonshme të thirrur dje me këshilltarët bashkiak të Partisë Socialiste në Shkodër: