Sunday, November 28, 2021

ËNGJËJT ME BLUZA TË BARDHA. Kushtuar mjekes shkodrane, Dr. Lindita Dibra…

NGA RAMAZAN ÇEKA: Nderim, përulje dhe respekt për mjeken shkodrane, Dr. Lindita Dibra

Opinion nga Arlinda Çausholli/ “GOLI I JETËS”…

Dikur, të shkoje në stadium me pa skuadrën e zemrës ishte ritual për të cilin ishte përgatitur...

Përse u harrua projektideja për sistemimin e lumit Buna ?

Nga Musa Kurtulaj: Përse u harrua projektideja për sistemimin e lumit Buna ?

Opinion/ Pse mungojnë specialistet hidro ne terren?

Nga Musa Kurtulaj: Pse mungojnë specialistet hidro ne terren ? -Është...

Shehu: Mesjeta duket se nuk ikën as me forcë nga kokat e disave që...

Ajo qe nuk te habit, lidhur me takimin Erdogan-Rama, eshte se tezat e kundershtareve te ketij takimi,...

“Po tani Alban, e kuptove fuqinë e futbollit?”/ Modeli i Xhaferit në Superiore dhe...

Nga Klaudio Ndreca Tifozët shqiptarë kanë ndasitë e tyre kur vjen fjala për Superioren,...

Shqiptarë, mos u ndjeni fajtorë. Terroristi nuk ka kombësi, ai është thjeshtë një vrasës!

Nga Mentor Kikia Një valë “pezmi” shikoj kudo në postime në rrjet, meqë njëri...

“Në rastin më të mirë, është hajdut dhe në rastin më të keq, i...

Nga Lazo Lufi Më qëllon të lexoj këto ditë nga një lajm në portale...

Editorial nga Besnik Dizdari/ Pse dëshiroj që Vllaznia të bjerë

NGA BESNIK DIZDARI VETËM KËSHTU DO TË PËRMBYSET KY...

OPINION – Mbase do ta kërkojmë Jozefina Topallin me dimensionet e saj demokratike dhe...

Nga Xhahid BUSHATI Jozefinën nuk e njoh. Asnjëherë nuk e kam takuar. Kam ndjekur...

Latest article

Dy telegrame një nga Ismail Qemali dhe Luigj Gurakuqi…

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Nga Gjon Keka Me rastin e 28...

Neymar mbyll vitin?! Shikoni dëmtimin horror që pësoi gjatë ndeshjes (VIDEO)

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Kur menduan se PSG më në fund e kishte ekipin...

Cila Është Mosha E Duhur Kur Duhet Të Fillojë Kujdesi Për Zemrën…

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Sëmundjet e zemrës janë shkaktari kryesor i vdekjeve të parakohshme...