Sunday, November 28, 2021

U THA U BË! Rama publikon dokumentin e firmosur, ku urdhëron Banken e Shqipërisë…

U THA U BË! SAPO E FIRMOSA PO JU’A ÇOJ PËRPARA SE SA TË...

“Ti behet testi për Covid- 19 mjekëve të Shkodrës”. Bashkimi i Sindikave i bën...

Bashkimi i Sindikatave te Pavarura te Punonjesve te Sistemit Shendetesor Dega Shkoder i ben thirrje Ministrise se...

Azili i Pleqve në Shkodër në izolim të plotë, të moshuar dhe kujdestarë…

Shtëpia e të moshuarve në Shkodër ashtu si të gjitha institucionet e tjera të ngjashmë ndodhet e...

Meta tregon arsyen pse bëri testin për koronavirusin: Isha në një palestër, u informova...

Presidenti Ilir Meta në një intervistë ekskluzive për drejtorin e Informacionit dhe gazetarin Robert Rakipllari të News24 ka treguar...

Shkodër, në 2 ditë u penalizuan 15 subjekte. Jashari: Këtë javë në fokus do...

Kontrollet e dy diteve te fundit ne Shkoder te kryera nga drejtoria e tatimeve, hetimi tatimor dhe...

Masat për parandalimin e përhapjes së Covid-19, shkodranët vijojnë të thyejnë rregullat

Në Shkodër qytetarët i’u shmangen rrugëve dhe shesheve ku ishin të përqendruara patrullat e policisë dhe u...

“Vetëdeklaro online lëvizjen me mjet”/ Njoftimi i rëndësishëm nga policia

Policia ka bërë një njoftim të rëndësishëm për ata që duan të lëvizin me mjete private. Ky...

Basha publikon masat ekonomike dhe sociale: I vijnë në ndihmë familjeve në nevojë

Kreu i PD ka publikuar edhe njëherë masa ekonomike dhe sociale  që ka propozuara për të përballuar...

LAJMI I FUNDIT/ Rama: Rrini në shtëpi se do t’ju paguajmë!

Përmes një postimi në Facebook, kryeministri Rama shkruan se ata që janë mbyllur në shtëpi do tu...

COVID-19/ Shtohen 4 raste të reja në Shqiperi…

Janë shënuar vetëm 4 raste të reja në 24 orët e fundit. “Sipas skenarit,...

Latest article

Dy telegrame një nga Ismail Qemali dhe Luigj Gurakuqi…

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Nga Gjon Keka Me rastin e 28...

Neymar mbyll vitin?! Shikoni dëmtimin horror që pësoi gjatë ndeshjes (VIDEO)

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Kur menduan se PSG më në fund e kishte ekipin...

Cila Është Mosha E Duhur Kur Duhet Të Fillojë Kujdesi Për Zemrën…

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Sëmundjet e zemrës janë shkaktari kryesor i vdekjeve të parakohshme...