Tuesday, January 18, 2022

Situata në Shkodër/ Lamallari takon Ademin: Të gjithë bashkë jemi një trup i vetëm...

Zv/ ministri i Brendshëm Besfort Lamallari, i deleguar si prefekt në kryeqendrën e veriut sot ka zhvilluar...

E infektuar me koronavirus, ndërron jetë 40 vjeçarja shtatzënë…

Njoftim nga Klinika Infektive-QKUK Prishtinë, 21 prill 2020 Klinika Infektive e...

“Keni ardhur për ne, për të na ulur kurbën”! Italia video mjekëve dhe infermierëve...

Shqipëria dërgoi ditën e djeshme edhe 60 infermierë të tjerë në Itali për të ndihmuar në luftën...

Frika nga covid, Trump kërkon pezullimin e emigrimit në SHBA

Presidenti Donald Trump ka deklaruar se do të pezullojë përkohësisht emigracionin në Shtetet e Bashkuara.

Ndërron jetën në moshën 77 vjeçare aktori i njohur shkodran Rikard Ljarja. Amaneti i...

Aktori prej 3 muajsh vuante nga një sëmundje e rëndë dhe nuk dilte nga shtëpia prej kohësh....

Ja cilat janë bizneset që do të qëndrojnë më gjatë mbyllur

Pas masave të para të lirimit këtë të hënë, u njoftua dhe  hapi i dytë që pritet...

LAJMI I FUNDIT/ Shuhet ylli i kinematografisë Shqiptare Rikard Ljarja…

Ndërron jetë aktori dhe regjisori i mirënjohur Rikard Ljarja. Ljarja është ndarë nga...

VIDEO/ Astrit Beci i përgjigjet Ademit për herë të parë për testimet: Bashkëpunim, por...

Drejtori rajonal i Operatorit të Kujdesit Shëndetësor, Mjeku Astrit Beci tha se situata në Shkodër është drejt...

Bie në nivele historike çmimi i naftës

Çmimet e naftës së papërpunuar në SHBA ranë në nivelin më të ulët në histori, për shkak...

Shkodër/ Merren 32 tamponë ditën e sotme. Ja të dhënat më të fundit…

📌Perditesim mbi situaten Covid 19 ne Shkoder . 👉 Shtohen dhe 3 raste me Covid...

Latest article

EMRI/Ndërron jetë i dënuari në burgun e Peqinit, ishte infektuar me Covid…

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Ka ndërruar jetë një 76 vjeçar i burgosur në burgun...

“Ka plan që Rama t’i japë vota Bashës”/ Fevziu: Nëse Lulzimi humb Shkodrën, merr...

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Blendi Fevziu, ka qenë i ftuar në emisionin "Të Paekspozuarit"...

Vizita e Erdogan në Shqipëri, Ministri Çuçi takon homologun turk: Xhandarmëria do të trajnojë...

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, është takuar sot në Tiranë...