Sunday, December 4, 2022

Mercedesi i Maradonës në ankand: sa është çmimi?…

Në kohën që po zhvillohet Botërori i futbollit, është e natyrshme që të kujtohet, sipas rastit, edhe Maradona, i cili tashmë nuk...

Shkodër/ Nis procesi i primareve, nuk ka surpriza! I vetmi kandidat, Bardh Spahia! Në...

Në bashkinë Shkodër ka nisur procesi i primareve të Berishës. Aty nuk ka surpriza pasi i vetmi kandidat është kryebashkiaku Bardh Spahia....

Malësi e Madhe/ Arrestohen dy vëllezër, sekuestrohen një sasi lënde narkotike kokainë, 5 makineri...

Malësi e Madhe/ Goditen 2 raste të vënies në dispozicion të lokaleve, për përdorimin e drogave dhe...

PRIMARET/ PD voton sot për “të parët” e betejës së 14 Majit, katër zona...

Partia Demokratike do të zhvillojë sot për herë të parë një proces të brendshëm zgjedhor nga i cili do të dalin kandidatët...

Lionel Messi shënon emrin me gërma të arta, thyen rekordin e Maradonës te Argjentina…

Lionel Messi shënoi golin e nëntë në një Kupë Bote. Në përballjen kundër Australisë, "Pleshti" ka shkruar emrin e tij me gërma...

Dëmtohen pyjet në malin e Taraboshit/ Dhjetra pemë të rrëzuara përtokë, disa të prera...

Këto pamje i përkasin kësaj të shtune në malin e Taraboshit që është një zonë e cila...

Shkodër/ Të verbërit: Po na zbresin nga urbani. Bjeshka: Faturinoja më zbriti në tokë...

Të verbërit në Shkodrës prej të paktën 10 vitesh prballen me mungesën e infrastrukturës e ndër të...

Zhduken 39 fëmijë shqiptarë, BBC: Humbën pas mbërritjes ilegalisht në Britani…

39 fëmijë shqiptarë janë zhdukur nga qendrat e pritjes në britani pasi kanë mbërritur ilegalisht atje të...

Ditë zie në futbollin shqiptar, ndërron jetë në fushë talenti 17-vjeçar…

Një ngjarje e dhimbshme ka ndodhur në Kosovë gjatë një ndeshje futbolli. Talenti 17-vjeçar...

Bordi i transparencës ndryshon sërish çmimet e karburanteve brenda 24 orëve…

Bordi i transparencës ndryshon sërish çmimet e karburanteve brenda 24 orëve.Nafta ulet me 5 lekë, bie dhe...

Latest article

“Nuk e kam parë në asnjë vend tjetër përveçse në SHBA’, Topalli nga Lezha:...

Koordinatorja e Partisë Demokratike për qarkun e Lezhës Jozefina Topalli ka ndjekur nga afër procesin e primareve për zgjedhjen e kandidatëve për...

‘I ndarë në 6 pjesë’, mashtrimi me videon e Vis Martinajt, pamjet i përkasin...

Pretendimet për gjoja qarkullimin e një videoje të vrasjes së Ervis Martinajt janë një sajesë, duke shtuar më tej mjegullën mbi fatin...

Mercedesi i Maradonës në ankand: sa është çmimi?…

Në kohën që po zhvillohet Botërori i futbollit, është e natyrshme që të kujtohet, sipas rastit, edhe Maradona, i cili tashmë nuk...