Sunday, July 3, 2022

U zgjodh në krye të PS Shkodër, vjen mesazhi i Mirela Dodaj: Ky është...

Ky është një moment i rëndësishëm në jetën time që dua të ndaj me ju miq 🤗

EMRAT/ Partia Socialiste zgjedh kryetarët e rinj në 61 bashki, 28 degë do drejtohen...

Partia Socialiste ka zgjedhur sot 61 kryetarët e rinj të degëve në të gjithë vendin.

LAJMI I FUNDIT/ Zgjidhet kryetari i ri i PS Shkodër…(EMRI)

PS Shkodër do të ketë jo një por dy bashkëkryetarë. Vendimi është marrë nga Kryesia e PSSH...

Shkodër/ Operacioni “North Forex”, shtatë në pranga dhe katër në kërkim për mashtrim kompjuterik…

DVP Shkodër/ Finalizohen me sukses brenda 24 orësh, 2 operacione policore, të koduara “North Forex 2” dhe...

Rama: Harta e re gjyqësore nuk ndryshon…

Kryeministri Edi Rama është pyetur gjatë një konference ditën e sotme në lidhje me hartën e re...

Ndryshojnë çmimet e karburanteve, ky është vendimi që do komunikojë sot Bordi i Transparencës…

Bordi i Transparencës në datë 1 Korrik 2022, në mbledhjen e radhës vendosi: Çmimi...

EMRI/ Shkarkohet nga detyra Prokurori i Shkodrës…

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Shkodrës, Astrit Halilaj.

Ura e vjetër e Bunës, drejt amortizimit total/ Kalimtarët: Nuk është normale, duhet ndërhyrje…

Ura e vjetër e Bunës nga dita në ditë po bëhët thuajse e pa kalueshme. Dërrasat janë...

Shkodër/ Policia rrugore vendos 958 masa administrative në një javë…VIDEO…

📌DVP Shkodër Vijojnë kontrollet nga Policia Rrugore, me qëllim parandalimin e aksidenteve rrugore dhe...

Latest article

Euro arrin nivelin më të ulët të këtij viti, këmbehet me 118 lekë…

Sezoni turistik dhe ardhja e turistëve kanë dobësuar ndjeshëm euron.Ditët e para të korrikut kanë shënuar një...

Nga Ben Blushi/ MEHDIU, BELGU MUSLIMAN…

Nga Ben Blushi: MEHDIU, BELGU MUSLIMAN Shkova në xhaminë e Kalasë...

U zgjodh në krye të PS Shkodër, vjen mesazhi i Mirela Dodaj: Ky është...

Ky është një moment i rëndësishëm në jetën time që dua të ndaj me ju miq 🤗