FOTO/ Jozefina Topalli me syze dielli, të gjithë në këmbë kur Këshillit Kombëtar të PD-së i bashkohet Sali Berisha

0
257

Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike zhvilloi këtë të premte mbledhjen në lidhje me presidentin e ri të vendit.

Të pranishëm në mbledhje kanë qenë deputetë demokratë, figura të vjetra të PD-së dhe anëtarë të kësaj partie.

Mes tyre mund të veçohen emrat e politikanëve të njohur si Jozefina Topalli, Arben Imami, Edi Paloka, ish kryeministri Sali Berisha etj.

foto galeri
foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

PËRGJIGJU