Zjarr në lagjen “Xhabie” të Shkodres…

0
512

Një zjarr ka rënë pak minuta më parë në një hytje pallati në lagjen Xhabie të Shkodrës.

Shkak i zjarrit janë bërë dy bombola gazi të cilat kanë marrë flakë duke rrezikuar banesen dhe gjithe pallatin.

Fatmirësisht forcat zjarrfiske të Shkodres kanë mberritur në kohë dhe kanë bërë të mundur neutralizmin e flakëve të zjarrit./RealitetiPost/

PËRGJIGJU