Policia e regjimit nis aksionin për heqjen e posterave anti Veliaj

0
88

Policia e regjimit, ka nisur një aksion për largimin e parrullave kundër kryetarit të Bashkisë së Tiranës

Posterat paraqesin fytyrën e Erion Veliaj dhe janë vendosur nga aktivistë të Organizata Politike me mbishkrimin Palaçoja dhe oligarkët, do ta paguajnë

Posterat janë shpërndarë në Tiranë pas vendimit të Ramës dhe shërbëtorit të tij në Bashki, për të shembur godinën e Teatrit Kombëtar në mënyrë brutale dhe në paligjshmëri të plotë.

PËRGJIGJU