Sunday, July 3, 2022

Motorola rikthehet fuqishëm/ Lançon modelin e saj më të ri.

Në fillim të këtij viti, pas muajsh spekulimesh në internet se Motorola do të sillte përsëri telefonin e tij RAZR,...

WhatsApp po ju shkatërron telefonin? Ja zgjidhja

Përdoruesit e celularëve Android janë ankuar se përditësimet e fundit të WhatsApp po i shkatërrojnë baterinë e telefonit. Ata thonë...

Pa timon dhe drejtues, kjo është makina e së ardhmes

Teknologjia sa vjen e përparon dhe risitë e fundit po sjellin ndryshime të papara më parë edhe në transport.

Latest article

Euro arrin nivelin më të ulët të këtij viti, këmbehet me 118 lekë…

Sezoni turistik dhe ardhja e turistëve kanë dobësuar ndjeshëm euron.Ditët e para të korrikut kanë shënuar një...

Nga Ben Blushi/ MEHDIU, BELGU MUSLIMAN…

Nga Ben Blushi: MEHDIU, BELGU MUSLIMAN Shkova në xhaminë e Kalasë...

U zgjodh në krye të PS Shkodër, vjen mesazhi i Mirela Dodaj: Ky është...

Ky është një moment i rëndësishëm në jetën time që dua të ndaj me ju miq 🤗