Sunday, December 4, 2022

Rastet e shtuara me Covid 19 në Shkodër, Presidenti Meta takim në Prefekturë…

Presidenti i republikës Ilir Meta ditën e sotme ishte në qytetin e Shkodrës, ku u takua me...

Çfarë po ndodh me Euron, pas një jave pikiatë, sot shënon rritje, flasin ekspertët

Monedha e përbashkët ka shënuar rritje gjatë ditës së sotme, pas një jave radhazi në rënie të...

“Turp të jesh i pakujdesshëm”, Meta në Shkodër: Shtabi i Emergjencave të bashkëpunojë me...

Presidenti Ilir Meta ishte vizitoi Shkodrën, qarku i dytë tashmë më problematik në vend sa i përket...

Koronavirusi në Shqipëri, 6 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se ka shkuar në 383 numri i personave të prekur...

Puka e Elbasani “leksion” bashkive të tjera, orienton qytetarët për lëvizje

Nga dita e martë ky që duket në foton kryesore do të jetë standarti i vendosjes së...

Për herë të parë që nga muaji janar, asnjë vdekje në Kinë nga Covid-19

Kina nuk ka raportuar asnjë vdekje nga Covid-19 në vend gjatë 24 orëve të fundit që nga...

“Qetesohu ushtar Llesh Kimiku” / Bardh Spahia ia numeron Ministrit show-n dhe propaganden

Emëruari Llesh kimiku mori përsipër t’ia hedhë fajin një personi të zgjedhur si kryetarja e Bashkisë Shkodër...

Voltana Ademi: Nuk po kryhen diagnostifikime në dy familjet ku u konstatua virusi

Në një lidhje me Skype në 360gradë nga Artur Zheji në TV Ora, kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana...

Maskat e skaduara dhe ushqimet: SPAK nis hetimet për ministritë e Mbrojtjes dhe të...

Në datën 2 Prill nga selia e Partisë Demokratike u denoncua mënyra se si ministria e Mbrojtjes...

LAJM I FUNDIT/ Përkeqësohet gjendja e kryeministrit britanik, kalon në terapi intensive

Është përkeqësuar mesa duket gjendja e kryeministrit britanik Boris Johnson i prekur nga koronavirusi. BBC shkruan se...

Latest article

VIDEO/ “Bertoni GDE”, quhet fabrika e trofeve të Kupës së Botës së futbollit…

Selia e saj ndodhet në Milano. Historia e kupës së famshme filloi në vitin 1970, kur Brazili pas tri fitoreve të Kupës...

Dështojnë Primaret në Malësinë e Madhe, Stërkaj: Disa kandidatë nuk plotësuan kriteret! Problemet do...

Procesi i Primareve ka dështuar në Malësinë e Madhe. Ferdi Stërkaj, një nga kandidatët për primaret në...

Rama: Fasha prej 800 KWH nuk do të zbatohet as në dhjetor…

Kryeministri Edi Rama në një dalje publike të dielën tha ndër të tjera se nuk do të ketë zbatim të fashës 800...