Trajneri Mirsad Jonuz tregon pse u largua nga Vllaznia…

0
404

Trajneri Vllaznise Mirsad Jonuz ka konfirmuar doreheqjen permes nje komunikimi me Tv1Channel ku ka deklaruar se ndodhet ne Maqedoni dhe nuk do te kthehet.

Kjo eshte nje situate e rende per mua, nuk ka lidhje me pagesen time. Por lojtaret ankohen cdo dite, jo parate, jo dritat jo kjo jo ajo.

Nuk mund te vazhdohej me, u be stresuese per mua. Tashme cdo gje ka perfunduar. I thashe klubit qartazi, nuk mund te vazhdohet.

Greve, greve prej tyre. Dua ti falenderoj tifozet per mbeshtetjen, lojtaret do te doja ti falenderoja. Ky eshte vendimi im.

PËRGJIGJU