Po hapnin një pus, tre persona bllokohen brenda: Njëri nxirret i vdekur

0
390

Tre persona janë bllokuar në thellësinë e tokës teksa po punonin për hapjen e një pusi në fshatin Dushnik të Beratit.

G.Hoxha, N.Hoxha dhe K.Hoxha ishin duke hapur një pus për vaditje dhe dyshohet se kanë hasur në një xhep gazi, i cili i ka helmuar.

Abcneës.al mëson se njëri prej tyre është nxjerrë pajetë nga pusi, njëri i gjallë dhe pritet nxjerrja e të tretit.

Vijon…

PËRGJIGJU