LAJMI I FUNDIT/ Një çantë e dyshimtë alarmon policinë e Shkodrës

0
508

Nje çante sportive e dyshimte prane nje filiali banke ne qender te qytetit te Shkodres ka alarmuar policine.

Punonjesit e bankes kane e konstatuar canten kur kane hapur banken mengjesin e sotem.

Ne vendin e ngjarjes kane mberritur forcat e policise bashke me ekspertet te cilet kane bere fotografimin dhe me pas kane hapur çanten sportive.

Por alarmi i ngritur rezultoi te ishte fals pasi gjate keqyrjes se cantes ka rezultuar te kishte brenda saj disa rroba, dhe nje kapuc./RealitetiPost/

PËRGJIGJU