Kryeministri Rama mesazh qytetarëve: Mos harroni masken…

0
137

Kryeministri Edi Rama postimin e zakonshëm të çdo mëngjesi e ka nisur me një apel për vendosjen e maskës.

Bashkë me apelin ai ka postuar edhe një foto të tij me maskë, siç rrallë herë e kemi parë.

Postimi i plotë

MIRËMËNGJES 😊 dhe duke ju kujtuar të mos harroni maskën në mjediset e mbyllura, ju uroj një të premte të mbarë 🙏

PËRGJIGJU