Ish-volejbollistja shkodrane humb jetën nga covid 19…

0
173

Sot e humbën betejën me COVID-in 4 pacientë, mes tyre një nga Shkodra.

57 vjeçarja nga Shkodra e cila ndërroi jetë është Gonxhe Rexhepi, ish-volejbolliste e Vllaznisë.

Pasi zbuloi se ishte e infektuar dhe gjendja u rëndua, Rexhepi u transportua te Infektivi, por pavarësisht punës së mjekëve nuk mundi që të mbijetonte.

PËRGJIGJU