Etilda Gjonaj takim me strukturat drejtuese të PS Shkodër…

0
465

Ish Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj zhvilloi pasditen e së hënës një takim me strukturat drejtuese të PS Shkodër.

Status në rrjetin social Facebook i zonjës Gjonaj:

Në 📌 Shkodër, sëbashku me Ministren Edona Bilali, prefekten Majlinda Angoni, kolegun Benet Beci, kryetarët e Bashkive, strukturat drejtuese dhe mikeshat e mira nga bashkitë e tjera të këtij qarku, Malësi e Madhe, Fushë-Arrëz, Vau i Dejës dhe Pukë, vijuam takimet në kuadër të riorganizimit të strukturës së #SekretariatitTëGruasPS 💜

Jemi në komunikim të pandërprerë me rrjetin e grave dhe vajzave në çdo qytet të Shqipërisë, duke punuar sëbashku edhe për t’u paraprirë garave të ardhshme elektorale🤝, ku #PS do vijojë të jetë forca e parë fituese.

Rienergjizimi dhe hapja e partisë për më shumë gra, do të fuqizojë skuadrën tonë socialiste 🌹. Përfaqësimi dhe mbështetja e grave dhe vajzave në të gjithë sektorët është prioriteti ynë 💪.

GruajaForcëEParëNëPS 💜

GratëProfesioniste 💪

SekretariatitTeGruasPS

PËRGJIGJU