Dy viktimát në Durrës vëllezër…U gjetën të vrárë brenda në automjet…

0
64

Një ngjárje e rèndë ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës.

Dy persona janë gjetur të vrárè brenda një makine tip “Golf 6” afër tregut të makinave pas disa të shtènave me ármè zjárri.

Burime bëjnë me dije se viktimat janë qèlluar në ecje e sipër.

Nga të dhënat paraprake dyshohet se ata janë vëllezër, emrat e të cilëve janë Viktor dhe Besmir Haxhia.

Nuk dihen ende e shkaqet e ngjarjes.

Policia ndodhet në vendngjarje për të bërë zbardhjen e plotë të saj.

Vrásja e dyfishtë vjen menjëherë pas ngjárjes së ndodhur vetëm pak orë më parë në Lezhë ku policia gjeti 2 persona të pajetë afër fshatit Lalm i vjetër.

Nga hetimet e policisè, personat e vdèkur dyshohet se kanë humbur jetën për shkak të përdorimit të ármès së zjárrit.

NË FOTO DY VËLLEZERIT:

PËRGJIGJU