Sunday, July 3, 2022

Droni turk Eren, i pari në botë me armë lazer kryen me sukses goditjet...

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} Droni turk Eren që është prodhim vendas dhe kombëtar si...

WhatsApp sjell një opsion të ri për mesazhet, po a është i rrezikshëm?

var mpn_wi={userId:14255,siteId:103872,widgetId:105747,widgetType:0};if(void 0===mpn_ref)var mpn_ref=;else mpn_ref.push(mpn_wi);var mpn_sid=document.getElementById('monadplugscript');if(!mpn_sid){var mpn_dt=new Date,mpn_ns=document.createElement('script');mpn_ns.id='monadplugscript',mpn_ns.type='text/javascript',mpn_ns.defer=!0,mpn_ns.src='//cdn.monadplug.com/format/native/js/hood.js?v='+mpn_dt.getYear()+mpn_dt.getMonth()+mpn_dt.getUTCDate()+mpn_dt.getUTCHours();var pmn_os=document.getElementsByTagName('script');pmn_os.parentNode.insertBefore(mpn_ns,pmn_os)} WhatsApp ka në plan të shtojë një funksion të ri...

Instagrami nuk ndalet me risitë! Në rast të një problemi me aplikacionin tundni telefonin,...

Shefi i Instagramit, Adam Mosseri theksoi se kompania ka shtuar dy veçori të reja që përmirësojnë përvojën e përdoruesit.

Instagrami nuk ndalet me risitë! Në rast të një problemi me aplikacionin tundni telefonin,...

Shefi i Instagramit, Adam Mosseri theksoi se kompania ka shtuar dy veçori të reja që përmirësojnë përvojën e përdoruesit.

WhatsApp tani do të funksionojë dhe pa internet…

WhatsApp do të sjellë një veçori të re që do t’i lejojë përdoruesit të përdorin aplikacionin pa internet. Do të thotë që...

Facebook ndryshon emrin, kompania do të quhet Meta…

Facebook ka ndryshuar emrin dhe tashmë do të quhet Meta, si pjesë e një lëvizje të madhe për rikonceptimin e kompanisë. Kompania, njoftoi ndryshimin...

OPINION/ Agresioni ndaj tv publik!

Nga Lutfi Dervishi Agresioni ndaj tv publik! Televizioni publik nuk ka shumë miq, aq më tepër...

Instagram bie sërish brenda javës…

Instagram ka rënë për herë të dyrë brenda javës. Sipas Downdetector, i cili monitoron statusin e disa prej uebfaqeve më të vizituara...

S’ka më pagesa shtesë për telefonin kur dilni nga Shqipëria, hiqet tarifa Roaming për...

Ambasadori i BE-së në vendin tonë, Luigi Soreca, ka njoftuar ditën e sotme se tarifa Roaming për vendet e Ballkanit Perëndimor do...

Një ndryshim i madh do të ndodhë me WhatsApp-in shumë shpejt…

WhatsApp do të pësojë një ndryshim të madh shumë shpejt. Ju do të keni mundësi të përdorni aplikacionin në pajisjes të shumta...

Latest article

Euro arrin nivelin më të ulët të këtij viti, këmbehet me 118 lekë…

Sezoni turistik dhe ardhja e turistëve kanë dobësuar ndjeshëm euron.Ditët e para të korrikut kanë shënuar një...

Nga Ben Blushi/ MEHDIU, BELGU MUSLIMAN…

Nga Ben Blushi: MEHDIU, BELGU MUSLIMAN Shkova në xhaminë e Kalasë...

U zgjodh në krye të PS Shkodër, vjen mesazhi i Mirela Dodaj: Ky është...

Ky është një moment i rëndësishëm në jetën time që dua të ndaj me ju miq 🤗