Saturday, July 2, 2022

Mjeku Burim Gjyli: Nuk është e nevojshme të ngujohemi, bëni ecje në ajër të...

Kryefjale e ketyre diteve ka qene shendeti dhe si te mbrohemi nga koronavirusit qe tashme ka prekur...

“Edi jam”/ Kompanitë celulare heqin mesazhin zanor të Ramës, pas reagimit të PD-së

Dy prej kompanive celulare që futën në mes të telefonatave, një mesazh zanor personal të Edi Ramës,...

U tha se ka të burgosur me koronavirus, Etilda Gjonaj sqaron situatën

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj në një deklaratë për mediat ka sqaruar situatën në burgjet Shqiptare duke...

Koronavirusi/ Doktori shkodran Eqerem Hasani ka një apel për të gjithë, në veçanti për...

Ne këto ditë të vështira të panikut nga një virus i padukshem që ka çoroditur qetësinë dhe...

Shkodër/ Qytetarët dynden tek Policia, për të nxjerr leje që të lëvizin me automjete…

Ora 06.00 e mëngjesit të së premtes futi në zbatim shtetrrethimin në qytetet kryesore të vendit, përfshirë...

Digitalb hap kanalet për të gjithë/ Nxitje që qytetarët të qëndrojnë në shtëpi

Digitalb ka vendosur që sot prej orës 12 të hapë falas kanalet televizive që zakonisht shikohen me abonim.

Të pabindurit e karantinimit, policia këshillon 200 persona të qendrojnë në shtëpi

200 qytetarë të cilët ditët e fundit kanë ardhur në Shqipëri nga Italia nuk i janë bindur...

Koronavirusi, Ronaldo i shkruan Juventusit: Nuk kthehem në Itali

Juventus ka konfirmuar se Kristiano Ronaldo nuk do të kthehet në Torino për momentin dhe do të...

Situata e Koronavirusit, mesazh publik i UGSH Shkodra

Ne kushtet e reja të jashtëzakonshme të krijuara ne vendin tone perfshire edhe rajonin verior, Unioni i...

Latest article

Euro arrin nivelin më të ulët të këtij viti, këmbehet me 118 lekë…

Sezoni turistik dhe ardhja e turistëve kanë dobësuar ndjeshëm euron.Ditët e para të korrikut kanë shënuar një...

Nga Ben Blushi/ MEHDIU, BELGU MUSLIMAN…

Nga Ben Blushi: MEHDIU, BELGU MUSLIMAN Shkova në xhaminë e Kalasë...

U zgjodh në krye të PS Shkodër, vjen mesazhi i Mirela Dodaj: Ky është...

Ky është një moment i rëndësishëm në jetën time që dua të ndaj me ju miq 🤗