Monday, May 23, 2022

Zbardhet kërkesa e Administratorit Lici për Bashkinë…

Suad Lici i ka dorëzuar asamblesë së “Vllaznia sh.a” një shkresë, ku raporton ndryshimet dhe planin financiar...

E FUNDIT/ Policia e Shkodres ndalon autorin e plágosjes në Bajzë…

Malësi e MadheInformacion Paraprak Me datë 29.05.2020 në orën 11:30, në fshatin Vukpalaj, Malësi...

Plágoset me kmesé njé person, policia e Shkodres drejté vendit té ngjárjes…

Një përson është plàgosur me kmesé pak minuta më parë në fshatin Bajzë Malesi e Madhe.

Numri e të prekurve me Koronavirus vazhdon të rritet, ja sa raste të reja...

Vazhdon rritet numri i te prekurve me koronavirus në vendin tone, duke shkuar ne 1099 persona, me...

“Nuk ka shans”, Basha mohon çdo mundësi koalicioni me Ramën

Në studion e “Opinion” Lulzim Basha mohoi çdo mundësi për një koalicion qeverisës mes tij dhe Kryeministrit...

BE pret të hapë fluturimet nga 15 Qershori, ç’do ndodhi me Shqipërinë

Pas 15 Qershorit, pritet që Bashkimi Europian të nisë fluturimet ajrore për vendet anëtare. Në një intervistë...

Lokali në Tiranë falënderon Edi Ramën për falimentimin…

Masat e forta shtrënguese të marra nga qeveria për parandalimin e koronavirusit kanë paralizuar dhe “infektuar” disa...

Ndryshohet vendimi për pagesën 40 mijë lekë, përfitojnë te larguarit nga puna nga 1...

Pas problemeve të konstatuara në paketën e dytë për dhënien e ndihmës prej 40 mijë lekësh, ndryshohet...

Si do të mbyllet muaji Maj? Hidhini një sy motit para se të bëni...

Java e fundit e muajit Maj do të mbyllet me vranësira të shpeshta dhe reshje shiu, të...

Reforma Zgjedhore/ Ja cilat ishin tre pikat që mazhoranca dhe opozita ranë dakord

Pas më shumë se 4 orësh është mbyllur mbledhja e Këshillit Politik e cila u mbajt në...

Latest article

VIDEO/ 20 vjeçarja nga Shkodra humb kontrollin, ndërron jetë 73 vjeçarja…EMRI…

Rreth orës 20:00, në aksin rrugor Shkodër – Lezhë, në vendin e quajtur “Dajç”, shtetasja F.B. 20...

Aksident në aksin Shkodër-Lezhë, dyshohet për një të vdekur…

Nje aksident eshte shenuar vetem pak minuta me pare ne superstraden Lezhe - Shkoder, ne afersi te...

Milan fiton titullin kampion pas 11 vitesh pritje…

Scudetton e fiton Milan! Të besuarit e Stefano Piolit arritën që të bëjnë siç duhet detyrat e...