Thursday, August 11, 2022

Kreu i Policisë, Ardi Veliu: Çdo komisariat listë me personat pozitivë në zonat e...

Alarmi për shtimin e numrit me koronavirus ka alarmra shtetin. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu...

Ulen infektimet me koronavirus në Shqipëri, ja sa raste u shënuan gjatë 24 orëve...

Ditën e sotme infektimet nga koronavirusi në vendin tonë kanë pësuar një rënie të lehtë në krahasim...

Detektivja private: Tradhtinë bashkëshortore e zbulojmë për 10 ditë…

Shkënda Lili, detektive private e liçensuar prej 4 vitesh, ka treguar në emisionin “Opinion” disa detaje lidhur...

Fluturimet e konfirmuara, TIA bën njoftimin e rëndësishëm: Ja kush lejohet të udhëtojë

Tirana International Airport njofton se fluturimet e konfirmuara vajtje-ardhje deri tani për ditën e nesërme janë:

Shérr mes dhëndrit dhe vjehrrit në Shkodër, nxirren ármët, shoqërohen nga policia

Një sherr brenda familjes ka ndodhur në Shkodër, ndërsa është qélluar me àrmë në ajër. Ngjàrja ndodhi...

Shérr mes dhëndrit dhe vjehrrit në Shkodër, nxirren ármët, shoqërohen nga policia

Një sherr brenda familjes ka ndodhur në Shkodër, ndërsa është qélluar me àrmë në ajër. Ngjàrja ndodhi...

Air Albania rifillon fluturimet e rregullta me Stambollin në 22 qershor…

Air Albania, operatori shqiptar i tregut ajror, ka njoftuar se nga 22 qershori do të rifillojë fluturimet...

Rama jep njoftimin për qytetarët e gjobitur në Greqi: Aplikoni për rimbursim

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se të gjithë qytetarët që janë gjobitur nga autoritetet greke për shkak...

Basha: Rama e kishte mendjen te shfaqjet në ekran jo të siguronte testimet

Kreu i opozitës Lulzim Basha ka akuzuar edhe njëherë kryeministrin Rama si përgjegjës të situatës Covid-19 me...

Zbulohet kalendari i javës së 30-të të Superiores, ja kur do të luhen ndeshjet…

Kategoria Superiore nuk ndalet, teksa ndeshjet vijojnë me një ritëm periodik. Lufta për titullin kampion tashmë është...

Latest article

Postribë, Ps mban dëgjesën e radhës për drejtuesit/ Kandidatët: Të gjithë bashkë angazhim për...

Postriba ka qënë ndalesa e radhës e degjesave publike të Partisë Socialiste ne Shkodër. Jetmir Lumaj, Blerta...

Fondi Arab i Zhvillim kredi Shqipërisë për rrugën Qukës-Qaf Plloçë, Ibrahimaj: E favorshme…

Është nënshkruar marrëveshja e huasë mes qeverisë shqiptare dhe Fondit Arab të Zhvillimit për përfundimin e plotë...

Rama takon Erdoganin: Gati projektet konkrete për përballimin e krizës energjetike dhe ushqimore…

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka takuar sot Presidentin turk Recep Tayyip Erdogan. Gjatë...