Monday, May 23, 2022

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 23 raste të reja, shkon në 1122 numri i të...

Mbi 1450 testime serologjike tek stafet mjekësore me një pozitivet rreth 9% Dr. Marjeta...

Protokolli/ Si nis Superliga? Stadiumi i ndarë me zona, skuadrat do përdorin më shumë...

Të premten zyrtarisht qeveria shqiptare i dha leje futbollit për të vazhduar me ndeshjet pa tifozë dhe...

Manastirliu publikon hartën: Ja si do të jetë fundjava e fundit me zonat e...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka publikuar hartën e liri-daljes për këtë fundjavë. Ministrja...

Firmoset urdhri/ Çfarë ndodh pas 1 qershorit, 6 aktivitetet që ndalohen rreptësisht edhe pas...

Nga data 1 qershor Shqipëria do t’i rikthehet jetës normale edhe pse ditët e fundit ka një...

Kompania ajrore Wizz Air me bazë me tre avionë në Tiranë nga 1 korriku

Linja më e madhe ajrore me kosto të ulët në Evropën Qendrore dhe Lindore, Wizz Air, do...

Në sallë pa distancim fizik, por këshilli bashkiak i Shkodrës voton për dhënien e...

Këshilli bashkiak Shkoder me 28 vota ka miratuar buxhetin, që i hap rrugë dhënies së prapambetur të...

Myftiu Sytari: “Rinia e jonë të zgjohet dhe të lartësohet me besim e dije!”

Myftinia Shkodër, 29 maj 2020 Myftiu: "Rinia e jonë të zgjohet dhe të lartësohet...

“Rama ia ofroi Erdoganit…”, zbulohet e vërteta për bazën ushtarake të Pashalimanit

Mediat greke shkruan dje se “Pashalimani” mund të bëhet një bazë ushtarake e Turqisë, pasi kryeministri shqiptar Edi...

4 ligjet që ka shkelur drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu

Qendra për Mbrojtjen e të Drejtave të Fëmijëve i bën thirrje kryeministrit Edi Rama që të shkarkojë...

I vuri gjurin në grykë derisa i mori jetën një afro-amerikani, vihet në pranga...

Ish oficeri i policisë në Minneapolis, i cili shihet ndërsa i vendos gjurin në qafë afro-amerikanit 46-vjeçar,...

Latest article

VIDEO/ 20 vjeçarja nga Shkodra humb kontrollin, ndërron jetë 73 vjeçarja…EMRI…

Rreth orës 20:00, në aksin rrugor Shkodër – Lezhë, në vendin e quajtur “Dajç”, shtetasja F.B. 20...

Aksident në aksin Shkodër-Lezhë, dyshohet për një të vdekur…

Nje aksident eshte shenuar vetem pak minuta me pare ne superstraden Lezhe - Shkoder, ne afersi te...

Milan fiton titullin kampion pas 11 vitesh pritje…

Scudetton e fiton Milan! Të besuarit e Stefano Piolit arritën që të bëjnë siç duhet detyrat e...