Aksident në hyrje të Shkodres, dy përsona përfundojnë në spital…

0
398

Nje aksident eshte regjistruar rreth ores 17 ne hyrje te Shkodres. aksidenti i rende eshte regjistruar prane Harkut te Berdices ku dy mjete nje dum – dum eshte perplasur me nje motorciklete.

Menjehere ne vendin e ngjarjes kane mberritur efektive te policise se Shkodres te cilet kane nisur hetimet per aksidentin e rende.

Si rezultat i perplasjes jane demtuar dy shtetas, te cilet jane transportuar ne spitalin e Shkodres, ku sipas te dhenave si rezultat i perplasjes dy shtetasit kane pesuar demtime te lehta dhe ndodhen jashte rrezikut per jeten /eetimes/

PËRGJIGJU