VIDEO/ Prag ndeshja Vllaznia- Laçi, trajneri Thomas Brdariç dhe futbollisti Ardit Hoxhaj konferencë për media…

0
131

Në prag të ndeshjes Vllaznia- Laçi, trajneri Thomas Brdariç dhe futbollisti Ardit Hoxhaj kanë dalë para gazetarëve duke folur në lidhje me përballjen e nesërme por edhe vazhdimësinë e skuadrës. Prononcimet e tyre mund t’i dëgjoni më poshtë:

PËRGJIGJU