VIDEO/ Ilir Beqaj takim me sportistë të Shkodres dhe njerëz të sportit…

0
212

Kandidati per deputet i partise Socialiste , Qarku Shkoder gjate nje bashkebisedimi te lire me sportiste te Shkodres dhe njerez te sportit tha se Partia Socialiste ne prioritet për qeverisjen e ardhshme ka edhe programin për zhvillimin e sportit.
Te pranishmit evidentuan problematikat kryesore!

Sipas Beqaj te pasurit e nje pallati sporti dinjitoz eshte mese i arritshem dhe investimi qe do behet per Krijimin e Kopshtit te Talenteve Shkodrane do zgjidh disa nga problematikat qe sportistet kishin sidomos per talentet e reja!

PËRGJIGJU