Shkrumbohet një lokal në Reç të Malësisë së Madhe…

0
3846

Një lokal është shkrumbuar plotësisht mbremjen e sotme në fshatin Reç të Malësisë së Madhe.

Biznesi Agro Turizëm ishte hapur vitet e fundit, por fatkeqësisht sonte i gjithë investimi u shkatërrua nga flakët.

Forcat e zjarrëfikësëve dhe policisë ndodhen në vendngjarje.

PËRGJIGJU