PORTIERI BOJAN ZOGOVIÇ RINOVON EDHE PËR NJË SEZON…

0
62


KF Vllaznia bën të ditur se ka arritur akordin dhe ka firmosur kontratën e re me portierin Bojan Zogoviç, për të qenë edhe për një sezon tjetër pjesë e skuadrës kuqeblu.

PËRGJIGJU