Ndeshja ndaj Laçit, klubi Vllaznia ul çmimin e biletave…

0
237

NJOFTIM NGA KF VLLAZNIA:

Duke filluar nga sot nis shitja online e biletave të ndeshjes Vllaznia- Laçi e cila luhet ditën e shtunë në orën 19.45 në stadiumin “Loro Boriçi”.

Biletat mund të blini duke klikuar në linqet e mëposhtme:

Bileta.fshf.org dhe
Bileta.t-ticket.al

Nderkohe sportelet pranë stadiumit do të jenë të hapura:

Të premten 10.00- 17.00
Të shtunën 10.00 deri në orarin e ndeshjes.

PËRGJIGJU