Infektohet më Covid-19 kreu i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka…

0
365

Mësohet se Jaka është i shtruar në spitalin Infektiv prej paradites së djeshme.

Mësohet se Jaka është i shtruar në spitalin Infektiv prej paradites së djeshme.

Jaka ndodhet nën kujdesin e mjekëve të Infektivit dhe gjendja e tij është e qëndrueshme.

PËRGJIGJU