Gjenden dy trupa të pajetë në lumin Buna…

0
113

Mengjesin e sotem jane gjetur ne lumin Buna dy persona te pajete. Trupat jane gjetur nga polumbaret ne Darragjat.

Sipas informacioneve paraprake behet fjale per dy te rinje te cilet jane mbytur qe nga dita e djeshme dhe familjaret e tyre kishim bere denoncim ne Polici.

Sipas te dhenave dy te rinjte jane njeri banor i zones dhe tjetri nga Puka

PËRGJIGJU