FJOART JONUZI RINOVON EDHE PËR NJË SEZON ME VLLAZNINË…

0
63

Vllaznia bën të ditur se ka arritur akordin dhe ka firmosur kontratën e re me mesfushorin Fjoart Jonuzi, për të qenë edhe për një sezon tjetër pjesë e jona. Ai do të bashkohet menjëherë me skuadrën në stërvitje, për t’u bërë gati për ndeshjet europiane.


PËRGJIGJU