Fidel Ylli: Vllaznisë do të ja falim të gjitha borxhet…

0
106

Deputeti socialist Fidel Ylli i angazhuar ne qeveri me ceshtjet e sportit, ka dhene nje premtim te madh per tifozerine shkodrane. Gjate emisionit “Sport Show”, Ylli tha:

“JU JAP FJALEN QE DO TE IA HEQIM TE GJITHA DETYRIMET QE KA VLLAZNIA.KY ESHTE MINIMUMI QE NE MUND TE BEJME PER ATE QYTET.

UNE E DUA SHKODREN ME GJITHE SHPIRT DHE DUA QE SPORTI I ATIJ QYTETI TE JETE ATY KU E MERITON”

PËRGJIGJU