EMRI/ Ishte dënuar nga Gjykata Apelit Shkodër me tre vite burg, arrestohet 24-vjeçari…

0
375

Martin Stenaj, 24 vjeç nga Torovica e Lezhës është arrestuar nga policia pasi ishte shpallur në kërkim për për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e nar kotikëve”.

Sipas policisë, Stemaj ishte dënuar nga Gjykata e Apelit Shkodër me tre vite burg në prill të vitit 2018.

Tashmë materialet procedurale u referuan pranë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lezhë, për veprime të mëtejshme.

PËRGJIGJU