EMRI/ Atentat në Belgjikë, vritet me armë zjarri krahu i djathtë i Ardian e Florenc Çapjas…

0
810

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Belgjikë një mbrëmje më parë.

Burimet mediatike dhe policore bëjnë me dije se të shtunën i është bërë atentat Bledar Muçës.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin Anverse.

Muça nuk është një emër i panjohur për drejtësinë, pasi konsiderohej si krahu i djathtë i Ardian e Florenc Çapja.

PËRGJIGJU