E FUNDIT/ Vdes djali i Cristiano Ronaldos…

0
94

Cristiano Ronaldo ka njoftuar për vdekjen e djalit të tij.

Sulmuesi portugez e bëri të ditur këtë përmes një postimi në llogarinë e tij në “Instagram”, shkruan Gazeta Express.

Mes tjerash, ai ka falënderuar stafin mjekësor për kujdesin dhe mbështetjen e tyre.

“Me pikëllimin tonë më të thellë duhet të njoftojmë se djali ynë ka ndërruar jetë. Është dhimbja më e madhe që mund të ndiejë çdo prind. Vetëm lindja e vajzës sonë na jep forcën për ta jetuar këtë moment me pak shpresë dhe lumturi. Dëshirojmë të falënderojmë mjekët dhe infermierët për kujdesin dhe mbështetjen e tyre eksperte. Të gjithë jemi të shkatërruar nga kjo humbje dhe me mirësi kërkojmë privatësi në këtë kohë shumë të vështirë. Djali ynë, ti je engjëlli ynë. Ne do të të duam gjithmonë”, ka shkruan Ronaldo.

PËRGJIGJU