Digjen dy makina në Shkodër, Berisha akuza policisë për fshehje të ngjarjes…

0
461

Ngjarjet e rënda kriminale dominojnë qytetin e Shkodrës. Së fundmi, dy automjeteve iu është vënë flaka në kryeqendrën e veriut të vendit, por policia fsheh ngjarjen.

Kështu shprehet ish kryeministri Sali Berisha, i cili citon qytetarin digjital.

“Në Shkodër digjen dy makina. Narkopolicia fsheh krimin”, shkruan Berisha, ndërsa publikon edhe mesazhin e qytetarit.

Ne Shkoder digjen dy makina. Narkopolicia fsheh krimin.

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershnetje doktor
Jam brenda rradhve te policis shkoder dhe imagjinojeni vet se ku ka shku puna kur ne skena fuqi dhe detyrohena me denoncu vedin te ju. Dje u gjuajten me arm ne qender tShkodres kurse jo ma larg se nji nat perpara 2 makinave ju asht vu flaka te Kinemaja. Te lutem bani kto pytje drejtusave tpolicise Shkoder.
Dy makinat golf a jane djeg te kinemaja ne mes te nates.
A ka shku policija e shkodres dhe  a i kane fsheh gjurmet.
A jane ne pronesi te njerzve qe japin fajde nShkoder dhe kush i ka vu zjarrin?
A e mbajten tfsheht drejtuesit e policis dhe a kane marr lekt per kyt pune?
Informacjoni asht 100% i sigurt se ka pas njerz qe e kane pa skenen lajv nga ballkonet e pallatave
Anonim te lutem se me hekun prej punet”

PËRGJIGJU