COVID 19/ Mbyllet Bashkia M.Madhe, tre përsona pozitiv brenda administratës

0
140

Bashkia M.Madhe është mbyllur pasi tre punonjës së administratës kanë dalur pozitiv me Koronavirus.

Burime për RealitetiPost bëjnë me dije se bashkia do të qëndrojë e mbyllur deri të hënën.

Gjithashtu iu është bërë tamponi një pjesë të administratës të cilët kanë pasur kontakt me tre përsonat e infektuar, dhe priten përgjigjet diten e sotme.

PËRGJIGJU