Bardh Spahia kafe miqesore me dom Marjan Lumçin…

0
549

Kandidati i Partise Demokratike per Qarkun Shkoder Bardh Spahia vijon fushaten me takime me qytetare dhe biznese , nderkohe sot ka pasur nje takim te vecant me dom Marjan Lumcin.

Statusi i Bardh Spahise ne rrjetin social facebook:

“Me një mik te mirë, dom Marjan Lumçi, duke diskutuar për probleme e çeshtje të qytetit e vendit tonë”, shkruan Bardh Spahia.

May be an image of 3 njerëz, people sitting dhe ambiente të jashtme

PËRGJIGJU