Thyhet rekordi, 48 raste me koronavirus ditën e sotme…

0
297

Rekord të infektuarish me koronavirus në rang vendi.

Burime për RealitetiPost bëjnë me dije se ditën e sotme janë 48 raste të reja me COVID 19.

Tirana mban rekordin për ditën e sotme me 24 raste, i ndjekur nga kruja 8 raste, 4 Durrës, 3 Fieri, 1 Elbasan, 2 Lezhë, 2 Pukë, 3 Kamëz, dhe 1 Gjirokastër./RealitetiPost/

PËRGJIGJU