Shkodër, një përson humb kontrollin e motorçikletës…Dërgohet në spital…

0
82

Nje aksident ka ndodhur mbremjen e sotme tek varrezat katolike ne Shkoder.

Sipas te dhenave te para nje qytetar ka humbur kontrollin e motorcilketes duke u lenduar dhe eshte derguar ne spitalin e Shkodres.

Policia ka nisur hetimet per ngjarjen.

PËRGJIGJU