Rastet e reja me koronavirus, preket edhe Shiroka…

0
371

Vijojnë rastet e reja me covid 19 në qarkun Shkodrës. Ditën e sotme  janë shtuar edhe 5 raste nga 23 mostra të cilat u moren  ditën e djeshme.

RealitetiPost meson se 4 rastet kan lidhje me familjet e prekura në Shirokë, lagjen Perash dhe 3 Heronjtë, ndërsa njëri rast nuk ka lidhje me këto familje dhe mund të quhet vatër e re.

Qarku Shkodër mbetet me i prekuri nga koronavirusi pas Tiranës me 57 raste. /RealitetiPost/

PËRGJIGJU