Gjendet trupi i 68 vjeçarit, u mbyt dy ditë më parë në liqenin e Shkodres

0
196
FOTO ILUSTRUESE

Eshte gjetur trupi i pajete i 68 vjecarit Sulejman Sylja i cili u mbyt në liqenin e Shkodres dy dite me pare.

Burimet bejne me dije se trupi i Syles eshte gjetur mengjesin e sotem pas shume kerkimeve nga ana e polumbareve te forcave RENEA.

Viktima kishte dalur per peshkim ne zonen e quajtur “Bregu i Ranes”, dhe kane qene familjaret qe kane bere denoncimin ne polici pasi kryefamiljari nuk ishte kthyer ne banese./RealitetiPost/

PËRGJIGJU