Monday, October 18, 2021

Takimi i Ramës me gjimnazistë në Shkodër, reagon deputeti Helidon Bushati

Shfaqja e Ramës sot në Shkodër, kohë e çuar dëm Të rinjtë, gjimnazistët, studentët janë më të prekurit nga...

Strategjia për rininë, Rama konsultime në Shkodër…

Prioritet, përqafimi i teknologjisë dhe startup-eve” Të rinjtë e gjimnazeve të Shkodrës i shprehen shqetësime të ndryshme kryeministrit gjatë...

Gledis Nano takohet për herë të parë me drejtuesit e policisë në qarqe, prezanton...

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Gledis Nano ka mbledhur për herë të parë në një takim, drejtues të bluve në...

Kryeministri Rama sot në Shkodër…

Kryeministri Edi Rama do të jetë i pranishëm pasditen të sotme në qytetin e Shkodres. Burime për RealitetiPost bëjnë...

Dy turistë humbin rrugën në malet e Tropojës, policia i shkon në ndihmë…

Policia e Tropojës u vjen në ndihmë 2 turistëve belg. Dy turistë nga Belgjika, një djalë i moshës 25...

Policia e Shkodres zbardh të vertetën e plagosjes së 24 vjeçarit një ditë më...

Shkodër/ U plagos aksidentalisht me armë zjarri dhe deklaroi se e kishin plagosur disa persona të panjohur, Policia zbardh ngjarjen dhe vë...

Kryeministri Rama: Tre pikat e qeverisë për mbrojtjen nga kriza energjitike…

Pas shpalljes një ditë më parë të emergjencës për furnizimin me energji elektrike, kryeministri Edi Rama po prezanton paketën e masave për...

Edi Rama: Tre pikat e qeverisë për mbrojtjen nga kriza energjitike…

Pas shpalljes një ditë më parë të emergjencës për furnizimin me energji elektrike, kryeministri Edi Rama po prezanton paketën e masave për...

Operacioni policor i koduar “ÇIES”, policia e shkodres arreston dy përsona…

Shkodër/ Finalizohet pas një hetimi tre mujor, operacioni policor i koduar “ÇIES”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimit të...

Gjykata e shkodres jep masen e sigurisë për dy punonjësit e burgut të Reçit…

Gjykata e shkodres ka dhene masen e sigurise "arrest shtepie" per dy specialistet e edukimit dhe ceshtjeve shoqerore ne burgun e Recit...

Latest article

Vllaznia – Dinamo, dalin formacionet zyrtare…

Vllaznia dhe Dinamo do përballen me njëra tjetrën në orën 19.45, në kuadër të kampionatit shqiptar. Si Brdaric, ashtu edhe Shkëmbi kanë...

Mos na privoni nga dëshira për dije/ Thirja e një studenti të Universitetit “Luigj...

FITORJA E PARËSot dëshmuam se jemi të bashkuar, një zëri, jemi të pandalshëm. Në ditët në vijim do jemi edhe më të...

E FUNDIT/ Ndryshime në polici, Gledis Nano emëron drejtuesit e rinj në qarqe…

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit ka ndryshuar të gjithë drejtuesit e Kreu i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka njoftuar...