Monday, March 20, 2023

Pas vendimit të KAS, KQZ regjistron PD e Alibeajt në zgjedhjet e 14 majit…

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka regjistruar Partinë Demokratike, me kryetar të komanduar, Enkelejd Alibeaj në zgjedhjet vendore...

VIDEO/ Flet Diana Bahçja: Qaja ditë natë, nuk donin t’ia dinin Është kthyer pranë...

E futën në burg 8 ditë pasi lindi, flet Diana Bahçja: Qaja ditë natë, nuk donin t’ia...

Shkodrania, Edit Shkreli shpall kandidaturën e saj në zgjedhjet për gjykatëse në Nju Jork…

Edita ka lindur në Shkodër, dhe emigroi në Amerikë me prindërit e saj kur ishte 13 vjeçe...

Nelson Hysa triumfon me KO ndaj Meroro, fiton gjerdanin e artë të Federatës UBO…

I kane mjaftuar me pak se tre raunde dhe Nelson Hysa ka marre fitoren e shtate ne...

Me 300 km/orë në tunelin e Kalimashit, policia i bllokon Lamborghinin Aleks Vishës, gjobë...

Policia rrugore e Tiranës ka bllokuar mjetin tip Lambroghini me të cilët personazhi i rrjeteve sociale Aleks...

Lajm i mirë, brenda lajmit të keq: Kush gjobitet nga Policia Rrugore dhe e...

Ditën e djeshme, Kuvendi i Shqipërisë miratoi me 102 vota pro paketën e ndryshimeve në Kodin Rrugor, ku...

Gjysma e të diplomuarve në Mjekësi ikin jashtë…

Gati gjysma e mjekëve që diplomohen gjatë një vitit në vendin tonë kërkojnë të ikin jashtë vendit....

Shkoder/ Përkujtohet lufta e Çanakalasë! Ambasadori Turk, Mirënjohje për ndihmën tuaj gjatë tërmetit…

U perkujtua ne Shkoder Lufta e Çanakalase. Ambasadori I turqise ne vendin tone Tayyar Kağan si dhe...

Mesazhi i Myftiut të Shkodrës në prag të Ramazanit/ Sytari: Atmosfera ka nisur të...

Nga foltorja e xhamisë së Parrucës myftiu i Shkodrës Imam Muhamed Sytari ka dhënë mesazhet e tij...

Vijon restaurimi i fasadave të pallateve në Shkodër, Beci e Kadija inspektojnë ndërtesat që...

Pas aplikimit per tu perfshire ne projektien e Fondit Shqiptare te Zhvillimit qe synon rehabilitimin e pallateve...