Aksident në aksin Shkodër-Lezhë, dyshohet për një të vdekur…

0
1097

Nje aksident eshte shenuar vetem pak minuta me pare ne superstraden Lezhe – Shkoder, ne afersi te Dajçit.

Nje automjet ka dale nga rruga dhe sipas te dhenave paraprake flitet per nje humbje jete dhe te plagosur.


Vijon

PËRGJIGJU