Vritet me armë ndërtuesi Niko Goro, plagoset bashkëshortja…

0
406

Vritet në Himarë ndërtuesi Niko Goro në Himarë.  Gazetari Elton Nika raporton se ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:00  të mëngjesit të sotëm. Bashkëshortet Goro po shëtisnin në shetitorën e Himarës.

Eshte plagosur ndërkohe dhe bashkeshortja e tij. Goro është qelluar me armë zjarri.

PËRGJIGJU