VIDEO/ Aksident në hyrje të Shkodres gjatë natës…

0
297

Nje aksident ka ndodhur naten e kaluar ne hyrje te qytetit te Shkodres.

Automjeti tip Land Rover eshte perplasur me trafik ndaresen dhe diisa shtylla  te ndriçimit.

Burimet bejne me dije se nga aksidenti nuk njerez te lenduar por vetem deme material.

Shkak i aksidentit mendohet te jete shpejtesia jashte normave te lejuara./RealitetiPost/

PËRGJIGJU